Strona Główna · Galeria · Artykuły · Forum · Banery · ReklamaWtorek, Maj 22, 2018
Witamy
Witaj na naszej nowej stronie internetowej poświęconej Warhammerowi 40k i FB. Strona jest przeznaczona do przedstawiania i komentowania zdjęć naszych figurek. Zapraszam do zalogowania się i wstawienia zdjęć w Galerii

Przed zarejestrowaniem na stronie zapoznaj się z Regulaminem strony GalerieWarhammera.npx.pl [KLIK]

Matt Stevens pokazuje nam swoje armie.
Najnowsze Informacje o Warhammerze

Wielu z was może rozpoznać jednostkę Space Wolf Terminatorów powyżej, namalowany przez Matt Stevens, jako zwycięzca konkursu Elite Conquering, że prowadził pod koniec kwietnia (jeśli jesteś nowy w tym rogu strony, lub pamięci potrzebuje trochę worku, a następnie ten link , aby dowiedzieć się więcej o urządzeniu).

To co było naprawdę fajne było to, że Matt wrócił z nami kilka tygodni później, kiedy powiedział nam, że jest kapelanem rzeczywistych (choć niestety nie ma żadnych litania Hate lub Crozius Arcanum - zrobiliśmy zapytać ). Jest także jeszcze więcej gotowych modeli, niż większość z nas nie mógł nawet marzyć o malarstwie, więc pomyśleliśmy dzisiaj bylibyśmy pokazać kilka z nich wyłączone. Mamy również wysłana link na Facebook, aby resztę zdjęć, dzięki czemu można sprawdzić jego całej kolekcji. Tak więc, bez dalszego wafel z mnie, ja przekazuję Matt powiedzieć więcej o sobie i swojej armii:

Matt: Nazywam się Matt Stevens i długie i krótkie na to, że jestem uzależniony od gry hobby Workshop. Moja żona jak kocha i nienawidzi go z tego samego powodu - prowadzi mnie tam, gdzie widzi mnie.

Kiedy zbudować model mam dwa obszary Chciałbym w programie Excel - malarstwo i pozowanie. Jestem trochę jak facet, który woli utworzenia bramek strzelił im w tym wolałbym mieć dobrze postawione model niż jeden dobrze pomalowane. Na szczęście od czasu do czasu, udaje mi obu. Kocham odlewania wysiłku w pozie szeregowych żołnierzy i stawiania znaku modeli, które są w inny sposób przeoczyć. Nie jestem, że przeszkadza "WYSIWYG w kategoriach wargear lub kolor - Chciałbym zostawić własne piętno na zestawy GW produkcji, a dla mnie to jest piękno twórcze hobby - gdy sprowadza się do tam isn 't żadnych "prawo" sposób robiąc nic.

Nigdy nie uważałem się za dobrego malarza. Nawet teraz walczę z tą myślą, że mogę być w elitarnej warstwy malarzy. Myślę, że to ten, który utrzymuje pcha mnie do wypróbowania nowych i lepszych technik - po prostu chce tworzyć dobre dane szuka.Eldar: Saim-hann jest moja druga armia Eldarów i mam prawdziwą słabość do nich jako całości. Nowy Wraithlord Zestaw jest jednym z moich ulubionych zestawów w ostatnich latach, i to naprawdę łatwe do dynamicznego stanowią od niego. Zrobiłem dwa Wraithlords jak miałem dwa bardzo niepowtarzalnych pomysłów w mojej głowie. Pierwszym był uruchomiony jeden z każdą broń ułożona tak, jakby miał toast jednostkę w jego bok. Druga była prawie banshee-esq z dwóch mieczy lustro wirujące jako biegła.


Konwersji zarówno stosunkowo proste - zawsze łatwiej, gdy masz pomysł bardzo mocno w głowę, jak chcesz coś spojrzeć. Staram się uczynić pracę zestawy do mnie i daj pracę powłoki malarskiej moich utworów. Gdybyś zauważył, że jeden z nogi na banshee Wraithlord jest do góry nogami i w złym miejscu? Były pomalowane aerografem, po prostu basecoated im Red Gore (które można zrobić z Spray Gun ), a następnie zastosować Chaos Black "Fade to Black" wykończenie banshee panie. Kocham jak dobry model może zakończyć się szuka za pomocą zaledwie kilku kolorach.Iron Hands: Inspiracją do armii przyszedł wprost z art białego karła - Warhammer 40,000 Tale of Four Gamers. Jeden z chłopców nie armii Orków i jego technika malowania Chaos Black, a następnie zaznacz go Mithril Silver w wyblakły stylu. Zawsze byłem śmieci obraz czarny, ale, że to może rozwiązać mój problem. Dałem go, i to działa! Jednym z moich głównych celów jako hobbysta jest, aby moje życie było jak najłatwiejsze, a Iron Hands armia jest idealnym przykładem (naprawdę) farby system prosty w połączeniu z dobrze postawione miniatury.


I zdawało się cyborgiem wygląd stylu (opór jest po wszystkim, daremne) i bawił się blady system ciała, które byłem naprawdę zadowolony. Kiedyś Rotting Flesh jako bazę, a następnie okrojoną mycia Badab Black po więcej Rotting Flesh i dodał, w Skull White wyróżnić. Easy! Zacząłem armii w okresie, w Codex: Space Marines wyszli, a także biorąc rowery jak oddziały (jeśli wziąć Captain na rowerze) wziął moje pragnienie, więc w oparciu wojska wokół tego tematu.Pełne Iron Hands wojska gotowe do wojny.Chaos Space Marines: Nieuchronnie armii tworzę są inspirowane przez coś zobaczyć lub przeczytać. Noise Marines zostały w mojej głowie od jakiegoś czasu i czytania Fulgrim w serii Horus Heresy pchnął mnie na krawędzi - Musiałem coś namalować fioletowy. I naprawdę walczyli o głowę na moim Panem Terminator rysunku - aż znalazłem jeden z paskiem na oczach. Tak głupie, jak się wydaje, byłem podpięty na pomysł, że jego zmysły słuchu były tak wzmocnione, że wizja nie jest już ważne, a "Pan Blinding" urodził.


To świetny przykład, jak tło do 40.000 Warhammer wszechświata często urodzeń pomysły dla mojej armii, ale, że te idee są stale informowani i kształtowane przez model zestawów się jak wojsko nabiera kształtu. I zbudował Pan Blinding orszak z pazurami pioruna w umyśle (wysoki inicjatywy tych chłopców) i utworzył Land Raider , jakby był opętany przez duchy poprzednich mieszkańców, z pazurami pęka od zbroi w różnych miejscach.Imperial Guard: Imperial Guard Weteranów były świetną zabawą, aby, jak mam do wykorzystania prawie wszystkie rzeczy, zabawy na CADian / kanałem za pomocą kanałów Catachan i kilka Forge World zestawów, aby je sprawdzić specjalnych. Moje ulubione jednostki musi być ciężki zespół sito. Jakoś to stwarza realne narracji, z palenia papierosów strzelca i jego kumpel podczas picia cola studiowania mapy.


Squad Command także świetna zabawa na budowę - i znów, i zdobyłem wiele moich pomysłów z zabytkowym White Dwarf (ciągle jakieś dobre fotki odniesienia w notatniku do wykorzystania w przyszłości). Całe urządzenie jest zarośnięty i obciążony z zestawu, do reprezentowania rzeczywistości już w tej dziedzinie na dłuższy okres. Chciałbym powrócić do Gwardii Cesarskiej - Zawsze chciałem robić w opancerzonej.Warlord Queek: W ​​rzadkich przypadkach, że nie jestem malarstwo Space Marines, dziwne postaci Warhammer mi wpadnie w oko. Queek był hit tak szybko, jak widziałem model i wiedziałem, że muszę malować go. To naprawdę odświeżające malować coś innego do mojej zwykłej taryfy co jakiś czas. Postanowiłem pomalować go żółty, ponieważ wszystkie inne Queeks na świecie wydaje się być czerwony. Kiedyś Iyanden Darksun jako bazę (Uwielbiam używać Foundation Paints - proste! Tak) i budować w kolorze Golden Yellow przeplata się dziwne mycia Gryphonne Sepia lub Leviathan Purple, aby zakończyć widzisz. To był mój pierwszy rysunek Skaven, i miejmy nadzieję nie ostatni.


Space Wolves: Po podboju konkurencji Elity, Space Wolves widziałeś stał się częścią większego all-Terminator armii Space Wolves. I było dążenie do Skandynawii wygląd Viking i jestem bardzo zadowolony z tego jak okazały. Ponownie, proste schematy i dobre wygrywa stwarzających dnia. Kilka przechodzi airbrush i niektóre Forge World atmosferycznych techniki sprawia, że te chłopaki wyglądają naprawdę dobrze, choć proces ten jest stosunkowo prosty. Spójrzmy prawdzie w oczy, cały armii Terminatorów znajduje się na liście rzeczy do zrobienia wielu hobbystów, cieszę się, że jeszcze zaokrąglić do podejmowania kopalni rzeczywistości.
White Dwarf 378
White Dwarf
Citadel Finecast cd.
Najnowsze Informacje o Warhammerze

Kiedy piszę ten post, w godzinach odliczanie do uwolnienia Finecast Cytadeli. W osiem godzin o czas, około północy, w Wielkiej Brytanii, wszystkie miniatury Finecast Cytadeli zostanie dodana do serwisu. W podobnym czasie 1 , po drugiej stronie świata, pierwszy Games Workshop sklepów otworzy się w Nowej Zelandii, ich półkach wiele nowych figurek Citadel Finecast. Jak słońce skrada się na całym świecie, każdy sklep otworzy z kolei, od Australii do Japonii, do Włoch, Anglii, na drodze przez Atlantyk do USA (i, oczywiście, wszystkie kraje pomiędzy) jak wielu z was tam na świecie, będę w moim lokalnym Hobby Centrum już jak to tylko możliwe, jak chcę wybrać się kilka nowych modeli też.

Każdy Hobby Centrum będzie prowadzić zakresie Citadel Finecast, więc upewnij się, że tam, w sklepie, aby zobaczyć modele z pierwszej ręki. Nie zabraknie dostępny, ale nie ma nieograniczone dostawy w dzień startu, więc upewnij się tam dostać na początku, aby uzyskać na nich ręce. Jeśli naprawdę, naprawdę, naprawdę nie mogę dostać się do lokalnego sklepu (i lepiej mi dobry pretekst, jak "to 3000 mil od" nie "Ogre-in-law przebywa"), to będziemy mieli co Cytadeli miniaturowy Finecast zamówienie ze strony internetowej. Będziemy wysłania zamówienia Pierwszą rzeczą, którą w poniedziałek rano.

Ponieważ jest to tak wielkie wydarzenie dla hobby mieliśmy dużo dzwonisz obsługi klienta, wysyłając nam email na Nowości i pyta nas dzisiaj pytania na Facebooku. Prawie wszystkie pytania zostały o tym, jak pracować z Cytadeli miniatur Finecast. Myśleliśmy, ponieważ wiele będzie coraz ręce na nich w ten weekend, powinniśmy stworzyć podręczny przewodnik do pracy z Cytadeli Finecast.Kanałem za pomocą kanałów i ramki: Większość figurek Citadel Finecast się na wlew lub ramy, ale nie każdy model ich potrzebuje, więc może się okazać, bez nich - jest to zupełnie normalne, więc nie denerwuj się, jeśli myślisz, że jesteś brakuje plastiku.


Flash: Wy wszyscy znać flash w modelach metalu. Cytadela Finecast żywicy przepływów znacznie sprawniej, niż metal nie w formach. Oznacza to, że miniaturowe mogą mieć bardzo mało flash, ale niektóre mają sporo, co może wyglądać niczym niezwykłym. Nie martw się, ten błysk jest łatwy do usunięcia (często można usunąć większość z palcami).Forma linie: Jak z lampą błyskową, nie może być forma linii na model. linii Mould odchodzić bardzo łatwo, jeśli dać im światło do tyłu złom do ciebie z modelowania nóż. Staraj się unikać korzystania z plików Modelowanie choć, jak będą one żuć przez żywicę zbyt łatwo.


Bezpieczeństwo: Cytadela Finecast się z własnego "przepis tajne", jest to całkowicie bezpieczne i nie wymaga noszenia masek. 12 + na naszych opakowaniach jest o umiejętności i rzemieślniczych wymagane, nasze hobby, a nie o materiał. Dbamy o to, że wszystkie nasze produkty zostały przetestowane przez zewnętrznych specjalistów i Citadel Finecast nie jest wyjątkiem.Bubbles: Czasami widać małe pęcherzyki na powierzchni Citadel modeli Finecast. Są łatwe wypełnione odrobiną Super Glue lub, jeśli wystarczająco małe, zniknie, kiedy podkład modelu.


Klejenie: Zawsze używaj Super Glue na Cytadeli, a nie miniatury Finecast Plastic Glue. Obligacji, które można osiągnąć tylko z odrobiną małych Super Glue jest tak silny, że duże części, takie jak skrzydła mogą być przyklejone szybko i bez potrzeby przypinania.Wytrzymałość: Cytadela Finecast jest lekkie i mocne. Jako przykład, Cytadela Finecast Azhag Slaughterer został usunięty z wysokości 3 metrów (w porządku, ja przypadkowo stłukła go biurku) i wylądował na podłodze, zupełnie bez szwanku. Gdyby to było w wersji metal miniaturowych, bym spędził resztę dnia przypinanie, klejenia i malowania to! Jeśli mi nie wierzysz, kliknij na zdjęcie i można zobaczyć, jak, jak elastyczne żywica jest jak miecz Skulltaker zginać.


Malarstwo: Wystarczy oczyścić model, podkład i zacząć malowanie. Nie ma potrzeby, aby umyć go w ogóle.

Konwersje: Cytadela Finecast żywicy jest niesamowity materiał do konwersji modeli. Jest łatwy w obróbce, położenie i klej i działa fantastycznie z Green Stuff. Jak wspomniałem powyżej, staraj się unikać używania plików lub piaskowanie to, jak można przypadkowo usunąć niektóre szczegóły, jeśli uzyska się ponieść.


Jest dużo więcej informacji o Cytadela miniatur Finecast w numerze czerwcowym z białego karła i nasze Hobby personelu Centrum uczą się o tym w ciągu ostatnich kilku dni, więc są one bardziej niż chętny pomóc najpierw miniatury po pop w przechowywać w ten weekend.

Aby zaostrzy apetyt na jutro rano (uważają to Cytadeli hors d'oeuvre Finecast), mamy kilka modeli malowane, aby pokazać. Pamiętaj, nasze pierwsze Citadel miniatur Finecast ze stanowiska we wtorek? No Chris, Nick, Andrew i ja udało się nasz gotowy w zaledwie dwa dni. Oto, jak mamy na:Chris: Coś znalazłem tam przydatne był obraz miniatury na opakowaniu, ponieważ dał mi odniesienie do pracy. Aby rozbić dużą ilością czerni na modelu użyłem dwóch mieszanek: Chaos Black i Kommando Khaki do szmatki i Chaos Black i Codex Grey dla skóry i pistolet. Praca z miniaturowym Finecast Cytadeli po raz pierwszy było wspaniałe doświadczenie - to naprawdę proste, aby odciąć wlew i posprzątać. Tylko w niewielkim stopniu problem miałam mały pęcherzyk powietrza w kapeluszu, który łatwo wypełnione Super Glue, a następnie oczyszczone z tyłu Hobby Knife.


Nick: Gûlavhar właśnie taki radość budować i malować. Zajęło mi mniej niż dziesięć minut, aby całkowicie wyczyścić i zbudować model, który dał mi mnóstwo więcej czasu poświęcić go malarstwo (dobrze, dwa dni ...). Poziom szczegółowości na miniaturkę, jest wprost zadziwiający i byłem całkowicie awe-uderza jak również szczegóły wyszedł na swoje skrzydła. Wszystko co musiałem zrobić, to lekko Drybrush nich, zmarszczki na modelu nie reszta dla mnie.Andrew: Nie trać czasu rozpoczęcia korzystania z Queek, montaż go, jak tylko wróciłem do domu. Model poszli razem naprawdę łatwo, szybko trzymać ręce w miejscu z niewielką odrobiną super glue i po zdrapywanie wyłączyć kilka form linii był gotowy do malowania. Miałem na myśli schemat kolorów dla Queek Odkąd zacząłem armii - zamiast zbroi czerwony jasny, że jest tradycyjnie pokazano, chciałem mu się ubrany w zielony, w zależności reszta klanu Septik i zainspirowała mnie jak Keith Robertson malowane kropierz za Chaos Lord w 2008 roku w "grudniu Eavy Metal Masterclass. Masterclass to w rzeczywistości


Dan: Mogę szczerze powiedzieć, że model ten był jednym z najpiękniejszych postaci, jakie kiedykolwiek malowane - to było tak łatwo pracować. Żywica jest bardzo łatwe do czyszczenia i prawdziwa radość malowania. Czasami mogę na skróty, gdy maluję aby spróbować i dostać jednostki zrobić szybciej, ale wiedziałem, że muszę spędzić każdą wolną sekund miałem między wtorek i dzisiaj malarstwie. Co ciekawe znalazłem się przy malowaniu peleryny. Muszę malować kaptur peleryny, która była za głowę młotkiem. Rozwiązanie: po prostu lekko zginać młot na miejscu, do malowania za nim. Ten materiał jest po prostu czysta awesome do pracy!


Jednak, jak już powiedzieliśmy kilkakrotnie, teraz możemy wziąć kilka świetnych zdjęć figurek, ale naprawdę nie robią sprawiedliwości modeli, musisz trzymać ją w ręce, aby w to uwierzyć. Prawda, że ​​jestem całkowicie zużyta po napisaniu tego wszystkiego, więc ruszam do domu, aby odpocząć na jutro wielki dzień. Dla wszystkich, tam, gdziekolwiek jesteś, głową w dół do lokalnego sklepu, aby zobaczyć nową serię osobiście po raz pierwszy. Wrócimy we wtorek, bo to Bank Holiday w Wielkiej Brytanii w poniedziałek (tak, jeszcze jeden) i wszyscy będziemy budowanie i malowanie figurek Citadel nowej Finecast.
Oprawca's Apprentice; Haemonculi tutaj w Cytadeli Finecast
Najnowsze Informacje o Warhammerze

Zaraz, nowe: dwa dni z rzędu? To naprawdę jest wielki tydzień jest amatorem! Dziś Dark Eldar uzyskać nowe posiłki w postaci wysokich lotów, super-sonic Razorwing myśliwiec odrzutowy i trzy oszałamiające Citadel Finecast zestawów: Haemonculus, groteska i Wracks. Wszystkie te jednostki są już dostępne do góry tak i będzie dostępny w sklepach 18 czerwca (z wyjątkiem Grotesque, który będzie dostępny tylko w sklepie internetowym). Sprawdź wszystkie fajne miniatury poniżej, a następnie wrócić do niektórych działań Dark Eldar hobby.

Haemonculus łatwo jednym z najbardziej konfigurowalny jednostek w Dark Eldar lista armii. Haemonculi (i Ancient Haemonculi) mają dostęp do sekcji Wargear Arcane Kodeksu, miejsce, gdzie tylko najbardziej szalony szukać broni. Istnieje kilka broni tam, które powodują błyskawiczne (i bardzo bolesne) Death, wiele różnych zatrutej broni, pudełko pełne duchów, które kradną udaje się do swoich panów, a jeśli to nie wystarczy, skraplacz Gun. Nie trudno sobie wyobrazić, co to nie pistolet, końcowy wynik jest coś w rodzaju Soupy bałagan. Wisienką na torcie jest to, że Haemonculi są jedną z niewielu jednostek Dark Eldar powyżej Odporność 3 oraz uruchomić grę z Pain Token, który jest zawsze przydatne, gdy wróg strzela Ciebie. Aha, a model ma cztery ramiona, które jest po prostu cool.

Wracks są częścią eksperymentu, asystent części do Haemonculi i wszyscy starają się być całkowicie skorumpowany i ekscentryczny jako master (są one ambitne partii). Kilka modeli w jednostce dostęp do tajemnej wargear też, co czyni je dość przerażający jednostki, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że już uruchomić grę z Pain Token (i wytrzymałość 4, a także - jak zła). Co naprawdę uderza mnie jednak miniatur. Z szat obdarty ze skóry skóry, zszytych ze sobą części ciała-, kościste stojaki wzór wyrastające z plecami i maski anonimowy są naprawdę przerażające. Co tak naprawdę wyróżnia się jednak jest to, jak są one postawione. Większość figurek Dark Eldar są bardzo dynamiczne - bieganie, skakanie i skakanie w każdym miejscu. Natomiast Wracks wydaje się być gotowy do natychmiastowych działań, a jeśli są z uwzględnieniem besy sposób posiekać ciebie. Patrzą w pełni przygotowane do przyczyny przemocy i rzezi ...

... Ale jeszcze nie teraz. Torturowanie ludzi wymaga czasu i cierpliwości i pędzą do nikogo.

Potem jest Groteska, chodzenie taran mięśni, kości i broń ostrą. Podobnie jak ich mniejszych przyjaciół w Haemonculi sabatów, mogą brać całkiem funky broni, z których wszystkie zadawania bólu i cierpienia - wspaniałe. Jest wspaniałą opowieść o nich na stronach 18 i 19 w Codex: Dark Eldar. Warto przeczytać, jeśli jesteś zainteresowany w brutalnej przemocy i manipulacji młodszych wyścigu (w tym przypadku jest to Tau Empire).

I jak tu nie wspomnieć o Razorwing.Tak, to ostateczną broń w ultra-szybka, fly-by ścięcie. Jeśli korzystają z myślą o spadku rakiet w każdym miejscu, które celowo eksplodują na wysokości szyi usunięcie tylu głowy, jak to możliwe to jest to pojazd, którego szukasz. Podobnie jak Dark Eldar pojazdów opierają się one na szybkość, a nie zbroje, ale jeśli nie znajdą się zajęci chroniąc je następnie Flickerfield i Night Shield należy zachować je całkiem bezpieczne

Oczywiście, z kilkoma nowymi Dark Eldar wychodzi, wysłaliśmy nasze Servo-czaszki, aby znaleźć smaczne hobby Dark Eldar, aby pokazać w tym samym czasie. Dzisiejsze miniatury malowane przez Michael Knight, dyrektor Games Workshop Livingston. Oto co było do:Michael zbudowany wszystkie jego Reavers z pustym kask spód dać im poczuć jednolitego gangu. Następnie kontynuował ten temat w całej jego armii, wszystkie Raider / Pustoszyciel pilotów sportowych samo narzędzie głowy. Wszystkie modele z Liche Purple basecoated a następnie przemyto Badab Black. Pancerz został wyróżniony Liche Purple, Warlock Purple następnie 1:1 mix Warlock Purple i Bleached Bone.


Michael wybrał kolor zielony, jak jego miejscu, ponieważ doskonale kontrastuje z fioletowym zbroi. Zaczął wzory z Dark Angels Green następnie warstwą Snot Green i ostatecznym punktem Scorpion Green. Kiedyś zdjęcia "Eavy rowerów Metal w Kodeksie inspiracji przy podejmowaniu decyzji jak rysować wzory na zadaszenia Reaver.Michael wyposażył Plagi z trzema Shard Karabiny, Splinter Cannon i Haywire Blaster, co pozwala im pozostać niezwykle mobilny (jak oni wszyscy broni atak) i jeszcze wyrzucić 13 zatrute (4 +) strzały i jeden strzał co AP4 S4 tury. Mają także zdolność do niektórych oportunistycznych zbiornika krach z Blaster Haywire.


Michael obecnie używa dwóch Haemonculi w jego armii (jest bardzo podekscytowany się nowy model, gdy wychodzi) wydawanie Webway Portale i reszta jego armii przybywa z rezerwy dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. W przeciwieństwie do wielu graczy Dark Eldar, nie powoływać się na Lances Dark zrobić jego zbiornik krach - podobno on notorycznie źle kostki kroczącego. Zamiast tego używa Talos silnika Ból i Cronos silnika Parasite do unosić smashing otwory w rzeczy.


Więcej zdjęć w miniaturach Michael, dlaczego nie złożenia wizyty w Workshop Livingston Facebook strona gry , gdzie jest mnóstwo fajnych zdjęć do obejrzenia. Jeszcze lepiej, jeśli w obszarze Livingston, dlaczego nie pop i porozmawiać z Michaelem o hobby rzeczy.

Z innych wiadomości, mamy również otworzyła dwa nowe sklepy w ciągu ostatnich kilku tygodni: Alkmaar w Holandii i Bowie w Baltimore, Maryland (USA). Sprawdź swoje strony Facebook, aby zobaczyć, co oni do i zapłacić im wizytę.
Posiłki dla Tomb Kings
Tomb Kings

Z zakresu Finecast Citadel tuż za rogiem, Necrotects z Khemri czuł lekko opuszczone postępowania. Tak więc, w przypływie gniewu i złości nieśmiertelny, wezwali Mark Harrison, Giorgio Bassani i Juan Diaz rzeźbić je kilka nowych figurek by zasilić szeregi nieumarłych. A najlepsze jest to, wszystkie te modele są częścią nowej serii Finecast Cytadeli i są one dostępne, aby przejść zamówienie (będą one dostępne w sklepach od 11 czerwca). Sprawdź je tutaj można przeczytać więcej o nich poniżej. Jak zawsze podaję kilka przydatnych Tomb Kings produktów iść z nowych modeli - Batalion upewnić się, że mam wystarczająco dużo Szkielety i Army Book, bo cóż, zasady są dość istotne z nich korzystać.


Najpierw jest Prince Apophas, który jest, nie oszukujmy się, doskonały zabójca charakter. Może on rozpocząć grę Entombed Beneath the Sands, co oznacza, że ​​może uderzyć tylko tam, gdzie trzeba mu. Potem, kiedy przybywa on wyznacza jego cel, co pozwoliło mu ponownie rolkach trafienie i do rana - nasty. Ale to nie koniec. On ma naprawdę wredne stat-line z dużą ilością ran (i tylko w przypadku, gdy straci para Regeneration) i może latać. A Terror przyczyny. On jest w istocie, nieuchwytnym, szybko poruszające się, znaków zabijania, low-przywództwo-breaking potwora.

Necrotect to niedrogi, bohatera armii Tomb Kings. W odległości zaledwie 60 punktów są prawdziwe okazje. Po naradzie Nienawiść szczególnej regulacji jednostki, z którą i wszystkie animowane Tworzy pobliżu uzyskać Regeneracja na 6 +. Nie może wydawać się dużo, ale jeśli połączyć to z nienawiści King's Tomb "My Will Be Done" lub Ptra's Incantation of Righteous Kowalstwo (lub obu!), to masz naprawdę zabójcze jednostki Skeletons na wyciągnięcie ręki. Mówiąc o czary, zapoznać się z nowymi Liche Priest Juan Diaz - co za model. On jest doskonałym przykładem zgrzybiały rutyniarz życia. Oczywiście, Liche Kapłani są niezbędne do wojska, więc upewnij się, kiedy go dostać, żeby go bezpiecznie.

Wtedy masz świetnych uszebti z Wielkiej Łuki. Tak jak wszystkie konstrukcje animowane są one dość paskudny w walce i trochę bólu pozbyć. Po wyposażeniu ich w Wielkiej Łuki, stają się jeszcze bardziej zabójcze. Twój przeciwnik z pewnością dwa razy pomyśleć o trzymanie model z własnej ponownie, to na pewno (Patrzę na ciebie, zespoły Skaven broń ...). Na mocy 6 nakładają one na wszystkich modyfikator -3 zapisuje zbroi, która naprawdę może umieścić dent (lub raczej duży otwór) w opancerzonych docelowych.

Mamy też ponownie wydana Casket Dusz, uszebti z Wielkiej Broń i Tomb King świetna broń w Cytadeli Finecast, trzy wspaniałe zestawy miniatur, że rzeczywiste korzyści ze zmiany do żywicy. Są one również dostępne do góry tak od dzisiaj i będą dostępne w sklepach w dniu 11 czerwca.


Oczywiście, z Tomb Kings dostępne Advance Order, pomyśleliśmy, że byłoby miło, aby pokazać trochę Tomb Kings hobby dzisiaj też. Najpierw jest tym magicznym nagrobnych Stalker namalowany przez Dan Byer.Kiedy wypracowanie schematu kolorów, Dan lubi pary jaśniejsze kolory z ciemniejszym jeden. Na przykład, czarny na ciele Stalker kontrastuje z kości czaszki i miedzi na ciało kontrastuje ze złotym wykończeniem. Ciemno czerwone halabarda równoważy turkus i perełki fioletowy. Ta technika pozwala na malowanie krawat wszystkie kolory razem i upewnij się, że żaden z nich wygląda na miejscu. Dan również wspólne pranie na wielu obszarach. Obszary miedzi otrzymać rozcieńczona mycia Leviathan Purple mieszać z Devlan Mud (było to po umyć Green Scaly, co można zrobić z Hawk Turquoise dla podobnego efektu). Obszary złota przemywa się mieszaniną Gryphonne Sepia i Leviathan Purple. Wreszcie, bazy przemyto rozcieńczonym mix wszystkich trzech.


Dla obszarów metalowych, Dan malowane miedzi stosując Tin Bitz, suchym pędzlem nałożyłem Brazen Brass, a następnie miesza się z Brazen Brass Chainmail. Złoto jest zrobić z Brazen Brass, wyróżniony 01:01 mix Brazen Brass i Burnished Gold, a następnie Burnished Gold i 1:1 mieszanka Burnished Gold z Mithril Silver. Dan mówi, że srebro na halabarda to nowy przepis na niego. On basecoated obszarze Chainmail i przemywa go mocno z Gryphonne Sepia i Devlan Mud. Potem ostrożnie suchym pędzlem nałożyłem Chainmail, a następnie zastosowano mycia Vermin Brown i Fiery Orange w pobliżu podstawy broń. To było po bardzo lekki Drybrush Mithril Silver na czubkach i na krawędziach. (Dla tych z was ciekawi Brazen Brass, to starszy kolor, ale może być powtórzone z Tin Bitz mieszać z Dwarf brązu.)


Warhammer Doubles turniej odbył się w Warhammer Świat w weekend i od tego, co słyszałem, konkurencja była duża, a temperatura jest coraz gorętsza niż piaski Khemri, co czyniło Stefano Carlini's Tomb Kings czuje się jak w domu. Oto, jak dostał się na w weekend plus kilka zdjęć swojej armii.Stefano mówi mi, że Warsphinx się dobrze w większości gier, pochłania ogromne ilości kara, trzyma się jednostek przeciwnika i, oczywiście, co powoduje sporo szkód, jak również. Małych jednostek pięciu Skeleton konnych łuczników dobrze zrobił, za (dzięki zdolności scout) we wszystkich grach bar jeden (gdzie byli spięci przez jednostkę Pink Horrors i poniósł śmierć ostateczną ognisty, zanim jeszcze się ruszyć). Stefano wykorzystała je do bloku marsz wrogich jednostek, opłaty / strzelać małych jednostek wroga i warmachines i ogólnie działa jako uciążliwości dla wroga.


Casket of Souls spisali się naprawdę dobrze. W jednej grze go zabił Hellcannon Chaosu, Snotling Pump Wagon, i Marauders dziesięciu jednej turze. Przez cały turniej konsekwentnie ubite Stefano przeciwników z Light of Death ... z wyjątkiem meczu z krasnoludków, gdzie jego przeciwnikiem przechowywane toczenia 1s za badania przywództwa. Ponieważ jest to związane zaklęcie, Stefano wiedział, że może rzucić sześć moc kości rzucić, nie obawiając się Miscast. To również dało mu i jego kolega z zespołu Trev (z "The Adventures of Jim i Trev") D3 dodatkowe kości w fazie magii, co spowodowało duże różnice w pomagając im obezwładnić przeciwnika.Wielkie bloki łuczników zrobił dobrze, zwłaszcza wobec jednostek odbyła się w budynkach i wieże. Ich strzały z reguły Asafa (bez modyfikatorów do fotografowania) oznacza, że mogą strzelać tych ukrytych jednostek tak łatwo, jak gdyby były na wolnym powietrzu. Oznaczało to także mogli manewrować na pozycję i utrzymać ich efektywność. Gdy ten w połączeniu z jego Incantation Ptra Sprawiedliwych Kowalstwo (co daje im wiele strzał (2)) to były one bardzo skuteczne urządzenie fotografowania.


Oni się jednak kilka błędów, w tym opłat krasnoludków z łuczników. Plan był (podobno) zabić Thane w jednostce z Tomb Prince i wygrać mecz. Niestety, Dwarf Thane miał ataki ognistą i ustawić Tomb wysiąść Prince. On jest bardzo łatwopalny po wszystkim. Ogółem przyszli 37-ga obecnie 108 zespołów, trzy zwycięstwa i dwie straty do ich nazwy. Not bad uznając, że Stefano musiał pogodzić się z Trev i jego tchórzliwe gobliny (które, tak jak słyszę, były bardzo dobre w uciekam ...).


A w innych, końcowe, nowości, Dodaliśmy również kilka nowych miejsc pracy do naszej sekcji karier na stronie internetowej, w tym kilku tutaj w Centrali. There's a raczej trzeszczy pracy jako Media Producent dzieje, plus możliwość pracy z nami piękny żuchwy jako Web Developer (choć to nie znaczy, trzeba pogodzić się z naszych dowcipów na co dzień). Sprawdź wszystkie miejsca mamy zamiar tutaj , ale upewnij się, że szybko, ponieważ terminy składania zbliżają się szybciej niż głodny Tomb Swarm.
Jaki będzie twój pierwszy Citadel Finecast modelu?
Najnowsze Informacje o Warhammerze Gdziekolwiek pójdziemy w Centrali, jesteśmy otoczeni przez hobbystów, którzy pasją żyć i oddychać Games Workshop hobby. Wraz z wydaniem nowej serii Finecast Citadel tylko kilka dni, chcieliśmy dowiedzieć się, myśli i uczucia ludzi na temat modeli. Który z nich byłby malują pierwszy? Tak więc zebrali kilka najbardziej fanatycznych hobbystów z całego biznesu - rzeźbiarzy, malarzy i pisarzy - facetów, którzy spędzają większość swojego wolnego czasu (i często znaczna część ich czasu pracy) z Citadel Miniatures i rzucił je w pokoju pełne Citadel Miniatures Finecast aby zobaczyć, który z nich sami chcieliby się malować i dlaczego.Po prawie pół godziny (można powiedzieć, że jako grupa możemy, może ewentualnie być trochę niezdecydowany), mieliśmy wszystko składa się na nasze umysły miniatur chcieliśmy malować. I rozeszła się i miał na czacie do wszystkich, aby dowiedzieć się, dlaczego wybrali miniaturowe zrobili. Od lewej do prawej mamy: Chris Peach z Hobby Studio Team, Myself z sieci Web zespołu, Andrew Kenrick, wydawca White Dwarf, rzeźbiarz Aly Morrison, "Eavy Metal malarz Darren Latham i zdarzenia Koordynator Nick Bayton.Darren Latham: Kocham Ghazghkull miniaturowe Thraka, który moim zdaniem jest jednym z najlepszych modeli Brian Nelson nigdy rzeźbione - Wiedziałem, że muszę go pomalować (Ghazghkull nie Brian ...) Część tego, co czyni cool Ghazghkull jest ogromny garnitur mega-zbroję nosi - wszystkie ostre linie i ostre krawędzie, które zostały wykonane wyraźniejsze i bardziej precyzyjne do pierwotnego rzeźbić.

W Finecast Ghazghkull traci na wadze, co oznacza nie więcej przypinanie albo. Jako malarz, lubię po prostu na farby i model i to mnie uratuje trochę czasu. I, oczywiście, jeśli wbić go stole, nie będzie się rozpadać lub chip - ogromny wygrać Finecast.Chris Peach: Po wielu głaszcząc brodę, ale w końcu zdecydowała się na komisarza Pana. To był prawdziwy niepewna między nim a Lelith Hesperax, z których oba są niesamowite modele. W końcu to był ten facet, który zdobył jednak, gdy chodzi o decyzji pomiędzy Imperial Guard i Dark Eldar, Straży wygrać za każdym razem.

Co lubię, to jak dobrze drobnych szczegółów, wyszli na modelu, z medali skrzydła na biodrach, nawet drobne Imperial Eagles. Z takim castingu dokładne naprawdę można zobaczyć najdrobniejsze szczegóły. On będzie to radość malowania. Wiem, że myśli o nim także malarstwo, Dan, ale dobrze, znalazłem go po raz pierwszy, więc trudne.Andrew Kenrick: As (bardzo cierpliwy) Dan będzie świadczyć, wziąłem w wieku do decydowania o moje pierwsze miniaturowe Finecast Cytadeli, domagając się patrząc na każdy clampack w sklepie. Nie mogłem się zdecydować między Queek Headtaker (prowadzić mój Skaven) lub Space Marine Chaplain z pakietem skoku (towarzyszyć moim Flesh Tearers Assault Marines).

I w końcu zdecydował się prowadzić z moich kolegów White Dwarfer Andy Hall i wybrać okrutny Skaven Warlord. Kocham wszystkie Skaven znaków specjalnych, ale Queek musi być mój ulubiony - stanowią jego jest tak dynamiczne, a informacje na jego zbroi, podstawa i uchwyt trofeum jest tak ostry w Cytadeli Finecast. Nie mogę się doczekać, aby mój pędzel i farby na niego!Nick Bayton: Podobnie jak inne chłopaki, byłem naprawdę walczy, aby wybrać model - są one po prostu wszystkie tak miło. Ostatecznie zdecydowałem się na Gûlavhar, Terror Arnoru, jak jestem wielkim fanem Władcy Pierścieni , a on model Zawsze chciałam malować - on po prostu tak imponującej postury, które podsumowuje cały pomysł starożytnych monstrualnej bestii ze Śródziemia.

Zawsze byłem trochę przestraszony budynku Gûlavhar z powodu jego ogromnych skrzydeł, ale byłem pewien, że będzie on bez kleju pinningu teraz, co jest po prostu genialny wiadomość dla ludzi, którzy chcą dostać zestawy tak. Co naprawdę chcę zobaczyć, jak dobrze wiruje i wzorów na skrzydłach jego wyszło - zawsze wyglądał dobrze w metalu tak Założę się, że wyglądają wspaniale w żywicy.Aly Morrison: Mam ogromną armię nieumarłych, jeszcze nigdy nie kupił Varghulf, więc decyzja o tym, co model do malowania było całkiem łatwe dla mnie. To jeden z tych większych zestawów, że wiem, będą korzystać z dokonaną w Finecast Resin - będzie trzymać się razem lepiej i lepiej trzymać się razem, bez przypinania lub wiercenia. Szczerze mówiąc, to lenistwo jak nic innego!

Kiedy zaczęliśmy eksperymentować z miniatur żywicy wiedzieliśmy, że na niektórych obszarach, takich jak futra i włosy wyjdzie fantastycznie, który był dla mnie kolejny powód wyboru tej miniaturze jak on jest bardzo puszysty i chciałem zobaczyć, jak wyrzucił. Mam zamiar uruchomić prosto z powrotem do studia i rzuciłem okiem na to na trochę. będę prawdopodobnie zbudowana do końca dnia [co zrobił - Dan].Daniel Harden: wybrałem model (po Chris Peach zdobyłem mój pierwszy wybór) był hrabią Mannfred, ale potem ten facet, wpadła mi w oko: Empire Captain młotkiem. Pamiętam to miniaturowe, gdy po raz pierwszy wyszedł i wiedziałem, że muszę go mieć, ale jakoś spadł pod moim radar i nigdy nie podniosłam. Widząc go na półce przypomniała mi, jak bardzo Zawsze chciałem modelu.


Co tak naprawdę wydaje mi się o tym modelu jest charakter utworu. Jednocześnie model ten jest elegancki, szpakowaty, gładkie, beardy, zniszczone wojną i ekstrawagancki, co czyni go doskonałym dowódcą za mój raczkujący armii Imperium. Nowe obsady model wykonał go doskonale. To po prostu wspaniałe, czyste i proste.


Więc następnym zadaniem było je wszystkie malowane. Aly trwał od sceny z Varghulf nadziewane unsubtly pod jego skoczka. Najwyraźniej spotkał się udać, ale wszyscy wiedzieliśmy, że był wyłączony, aby rozpocząć budowę swojego nowego modelu. Chris Peach zbyt sztywno i ukrył się w Studio ze swoim zestawem, warcząc groźnie na każdego, kto jeszcze zbyt blisko. Reszta z nas miał nieco bardziej zrelaksowany podejście do całej sprawy i pozostaje w dobrym stanie z naszym pierwszym miniaturowe Finecast Cytadeli. Sprawdź później, w tygodniu, aby zobaczyć, jak mamy na obraz z nich.
CITADEL FINECAST
Najnowsze Informacje o WarhammerzeW zeszłym tygodniu zrobiliśmy trochę zawiadomienie o nowej serii Finecast
Cytadeli. Oczywiście, to wszystko było bardzo tajne-squirrel tutaj w Centrali, tak bardzo, że tylko niewielu z nas nie widział nowych figurek. Mając to na uwadze, zdecydowaliśmy się dać faceci w Studio napisać dzisiejszym blogu przecież oni są tymi, które przez ostatnie kilka miesięcy życia i oddychania Citadel Finecast.

Andy Hall: W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy coś bardzo specjalnego - tak wyjątkowy w tym, że nic o nowej ery w bitewnych, jak uruchomić najwyższej jakości miniatury świat nie widział - Citadel Finecast.

Wow, to całkiem oświadczenie nie jest? Niemniej jednak, jest bardzo prawdziwe. W dniu 28 maja rozpoczniemy Citadel Finecast, miniatury tych najdrobniejszych detali, które są najbardziej reprezentatywne rzeźbiarzy "oryginał jaką kiedykolwiek udało się dokonać. Dopóki nie posiadać jeden w rękę i zobaczyć na własne oczy, trudno opisać, jak szczegółowe są.

Więc, jakie są Citadel miniatur Finecast i dlaczego jesteśmy dokonaniu zmian? Po prostu, Citadel Finecast jest kolejnym krokiem w ewolucji w blat bitewnych miniatury. Od początku Games Workshop zawsze innowacyjny i starał się podnieść jakość naszych modeli - Citadel Finecast jest kolejnym krokiem w tym procesie. Nie ma innych figurek, które istnieją tej jakości i produkowane na taką skalę w świecie, a my jesteśmy dumni i podekscytowani dla was wszystkich, aby zobaczyć ten dla siebie.

Cytadela miniatur Finecast wykonane są z unikalną formułę żywicy. Dla nas, hobbystów, jest to świetna wiadomość. Żywica jest wygodny w użyciu i szybkie odcięcie wlew, dzięki czemu montaż miniaturowe łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nie tylko, ale również niezwykle lekka, co oznacza, przypina skrzydła i innych ciężkich elementów będzie do przeszłości. Tak więc, szybkie i trwałe, że to dobry początek. Ale oczywiście, jednym z głównych powodów tej zmiany do żywicę jakości. Jedną z rzeczy, którą można zauważyć zaraz po je odebrać jest wyjątkowo wyraźne szczegóły na modelu, które mogą być opisane tylko jako oszałamiające. Specjalnie na artystów (których wszyscy są do pewnego stopnia) jest to marzenie.

W najbliższą sobotę ma być przełomowym dniem w historii Games Workshop. Nieważne w jakim kraju żyjemy, kiedy drzwi się z lokalnym Hobby Centrum otwarte dla biznesu w sobotę rano, znajdziesz ponad 100 nowych clampacks i zestawów pudełkowych Cytadeli miniatur Finecast. To Twoja szansa, aby przyjść i przyjrzeć i uzupełnić swój umysł o śmiałych roszczeń zrobiłem powyżej. Nie będą zawiedzeni.

Należy również upewnić się podnieść w czerwcu białego karła. W nim będę Omawiając nowe zestawy jeszcze dalej, i mówić do takich luminarzy jak "Tomaszewski Joe Eavy Metal, co to jak farby Citadel Finecast, jak również weteran miniatur projektant Aly Morrison dotyczące tego, co przyniesie przyszłość, kiedy rzeźby na nowy medium. Cytując Aly: "W pewnym sensie będzie to wzywają nas, by zobaczyć rzeczy, których nigdy nie uświadomić sobie przed, aby dodać jeszcze więcej dynamizmu modeli". Jako hobbysta przede wszystkim, że to bardzo ekscytujące dla mnie usłyszeć.

Więc co dalej? Każdego dnia w tym tygodniu będziemy dodawać więcej zdjęć z nadchodzących modeli Finecast Cytadeli na stronie prowadzące do wprowadzenia w sobotę. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnij się, że w lokalnym Games Workshop Hobby Centre w sobotę na wielki odsłonięcie.Zakres Eldar jest często postrzegana jako uosobienie zawiłe, piękne miniatury. Re formowania ich Citadel sztuk Finecast tylko pomaga ponadto, że obraz.


Nawet "Eavy zespołu Metal, weteran malarzy, a wszyscy byli pod wrażeniem nowych figurek. Szczegóły, takie jak kamienie ducha i pióra są teraz czystsze i bardziej wyraziste niż kiedykolwiek.W niektórych przypadkach, całe pułki zostały przeliczone na modele żywiczne i Rycerzy Krwi są doskonałym tego przykładem. Te słynne ciężkich modeli są teraz lekkie jak piórko, łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe.


Gotowy Blood Knight kasztelan jest dziełem sztuki sama w sobie. Obszary detale, takie jak futro i włosy są doskonale dobrze zdefiniowane, co pozwala na naprawdę iść do miasta z malujesz miejscu pracy. Nawet płyty pancerne mają wyraziste, tidier szczegółów.Postacie jak Gandalf Biały nigdy nie wyglądały tak dobrze. Teraz ponownie urodził się w Cytadeli Finecast można naprawdę docenić poziom szczegółowości, który można osiągnąć - to jak patrzy na nowe miniaturowe.


Peleryny wymagają doskonałej casting, aby zapewnić gładką powierzchnię dla malarza do pracy. Cytadela wersji Finecast Gandalfa jest znakomitym przykładem.


Teraz, gdy widziałem kilka z nich, na pewno wielu z was myśli to samo co ja: co Wam się dostać w pierwszej kolejności? Po długich obradach, Sądzę, że będę poza moim lokalnym sklepie dość wcześnie w sobotę rano (6 rano z kawą w ręku), aby podnieść Warlord Queek Headtaker. I oczekuję, że wielu z was tam, gdzie można wybrać się nowe modele, spojrzeć na nich i wybrać te, które mają dodać do swojej kolekcji. Spodziewam się dużo Games Workshop Hobby Centra wyglądać tak:Jaki będzie twój pierwszy model Finecast Cytadeli?
Wiele Nowości ze strony Tomb Kings
Tomb Kings 1.Batalion:


Zawiera:

-40 Skeleton Warriors


-8 Skeleton Horsemen

-3 Skeleton Chariots


2.Podręcznik Armii (dostępny od 7 maja):


Ten 96. strony Podręcznik Warhammer zawiera wszystkie zasady, które trzeba wiedzieć o armii Tomb Kings, jak również szczegółowe informacje i opisy jednostek
Nowy White Dwarf 377
White Dwarf
a w nim ...

i o ...


Forum !!
Nowości ze Strony Powstało Forum !!
Zapraszamy !!


TUTAJ
Internetowy Konkurs Grey Knights
Konkursy Dan i James: Wraz z wydaniem Grey Knights - niewątpliwie elita elit w Imperium - pomyśleliśmy o weteranach wojowników - Space Marine Terminator , Greatswords Empire , Uruk-hai Berserkers itp. . Większość z nas będzie miało co najmniej jedną z nich w każdym z naszych wojsk. Tak więc w przyszłym tygodniu świętujemy elitarne jednostki w stylu, pokazując taktyki oraz porady, jak z nich korzystać, plus mnóstwo niesamowicie pomalowanych modeli.


Więcej informacji znajduje się na :
www.Games-Workshop.com


Źródło : www.games-workshop.com
Strona 1 z 2 1 2 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Artykuły
Forum
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

Banery
Reklama
Ankieta
Warhammer 40k vs. FB

Warhammer 40,000

Warhammer Fantasy Battle

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 100
Najnowszy Użytkownik: Angelclams
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Buttony
Reklama.ubf.pl zareklamuj swoją stronę | Reklamujemy wszystko Full Metal Alchemist - Twoje Centrum FMA hobbyplock.tnb.pl ReklamaStrony.hpu.pl Darmowa obróbka grafiki Gothic-On
PageRank
Darmowy PageRank stat4u Szybko i Łatwo
Copyright © 2011
Szybko i ŁatwoSpis katalogów SEO | Pozycjonowanie stron Darmowy PageRank

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie